FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 17144393
nr 1714 4393
SIDEBOARD
1960-tal teak. Length: 160 cm, width: 43 cm, height: 80 cm, wear.
1960-tal teak. Längd: 160 cm, djup: 43 cm, höjd: 80 cm
Condition: slitage
1000
SEK 1500
Monday July 28 2025
at 19:58:12
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.400 kr